מחפשי עבודה

הכנה לראיון עם מעסיק


להכנה לראיון לעבודה מספר יתרונות.
 1. הקטנת גורמי ההפתעה
  במצבי לחץ קשה להתמודד עם גורמים בלתי צפויים. לכן העלאת מספר רב של שאלות אפשריות והכנת תשובות מתאימות יכולים להקטין את גורם ההפתעה ולאפשר לך להיות במיטבך בזמן הראיון.
 2. מתן עצות וטיפים מועילים
  בהכנה לראיון ניתן לתת עצות לגבי מספר משתנים כמו:
  * מה כדאי לדעת על החברה שאליה אני מועמד?
  * איך להציג בצורה הטובה והמשכנעת ביותר את עברי התעסוקתי?
  * מה חשוב למראיין ואיך להתכונן לענות על שאלותיו?
  * מה כדאי לי לשאול את המראיין?
  * מה לא כדאי לעשות בזמן ראיון קבלה לעבודה?
 3. סימולציות
  ההכנה לראיון נותנת אפשרות להתמודד עם שאלות צפויות באופן מעניין יותר ועם שאלות בעייתיות בצורה משכנעת ונכונה יותר.
  ההכנה מאפשרת להביא בצורה מיטבית את המסרים שברצונך להעביר על עצמך.

ייעוץ בבחירת מקצוע הסבה מקצועית הכוונת חיילים משוחררים ייעוץ בבחירת לימודים או הכוונה ללימודים - אלו חלק מנושאי הייעוץ בהם מתמחה צוות המרכז לייעוץ בבחירת מקצוע. השלב בחיים בו אנו רוצים הסבה מקצועית או צעדים ראשונים של חייל משוחרר הנזקק להכוונת חיילים משוחררים - אלו שלבים בהם חשוב לקבל ייעוץ מקצועי, מאנשי מקצוע בעלי וותק וניסיון רב. ייעוץ נכון יכול בטווח הרחוק להיות ההבדל בין שגיאה ש"תבזבז" לנו עוד כמה שנים לבין בחירה נכונה, מותאמת אישית, המבוססת על מודלים ברורים כמו גם מפגשים אישיים כך שהייעוץ נעשה ממוקד ולאחר אבחון מקצועי מעמיק.
צוות המרכז לייעוץ בבחירת מקצוע זמין בכל עת לכל שאלה וישמח לענות על כל שאלה.תכני האתר בנושאי ייעוץ ו הכוונה מקצועית או הסבה מקצועית הניתנים על ידי המרכז מובאים על מנת להסביר קצת יותר את תהליך הייעוץ המקצועי ל הכוונה מקצועית או הסבה מקצועית. חשוב להדגיש כי ביחס למקובל, התהליך במרכז הנו קצר, וקולע למטרה כבר מהמפגש הראשון.
לימודי שיאצו
© כל הזכויות שמורות - המרכז לייעוץ בבחירת מקצוע