אקדמאים ללא מקצוע

שלוש, ארבע ואולי גם חמש שנים השקעתם בלימודים ישבתם בהרצאות, הכנתם עבודות למדתם לבחינות, ויתרתם על הנאות ובילויי. השקעתם זמן וכסף רב במסלול הזה. פיתחתם הרבה תקוות. חשבתם שאתם סוללים את הדרך על מנת למצוא את מקומכם במקום עבודה מתאים ובמשרה נחשקת.

אם אחרי כל זה אתם מוצאים את עצמכם ללא מקצוע כלומר ללא הגדרה והשתייכות מקצועית, אינכם יודעים למקד את מה שלמדתם לעולם התעסוקתי, אינכם יודעים לחבר את הידע שצברתם לעיסוקים ולדרישות השוק ואתם לא מודעים מספיק לתכונות הדומיננטיות ולמיומנויות שברשותכם -
אנו המקום בשבילכם.
במרכז לייעוץ בבחירת מקצוע תוכלו לפגוש אנשים שתכנון ופיתוח קריירה זו מומחיותם.

למידע מורחב אודות ייעוץ אישי בבחירת מקצוע לחצו כאן.

למידע אודות אימון בחיפוש עבודה לחצו כאן.

ייעוץ בבחירת מקצוע הסבה מקצועית הכוונת חיילים משוחררים ייעוץ בבחירת לימודים או הכוונה ללימודים - אלו חלק מנושאי הייעוץ בהם מתמחה צוות המרכז לייעוץ בבחירת מקצוע. השלב בחיים בו אנו רוצים הסבה מקצועית או צעדים ראשונים של חייל משוחרר הנזקק להכוונת חיילים משוחררים - אלו שלבים בהם חשוב לקבל ייעוץ מקצועי, מאנשי מקצוע בעלי וותק וניסיון רב. ייעוץ נכון יכול בטווח הרחוק להיות ההבדל בין שגיאה ש"תבזבז" לנו עוד כמה שנים לבין בחירה נכונה, מותאמת אישית, המבוססת על מודלים ברורים כמו גם מפגשים אישיים כך שהייעוץ נעשה ממוקד ולאחר אבחון מקצועי מעמיק.
צוות המרכז לייעוץ בבחירת מקצוע זמין בכל עת לכל שאלה וישמח לענות על כל שאלה.תכני האתר בנושאי ייעוץ ו הכוונה מקצועית או הסבה מקצועית הניתנים על ידי המרכז מובאים על מנת להסביר קצת יותר את תהליך הייעוץ המקצועי ל הכוונה מקצועית או הסבה מקצועית. חשוב להדגיש כי ביחס למקובל, התהליך במרכז הנו קצר, וקולע למטרה כבר מהמפגש הראשון.
לימודי שיאצו
© כל הזכויות שמורות - המרכז לייעוץ בבחירת מקצוע