צעירים וחיילים משוחררים

אימון אישי בחיפוש עבודה - הכנת מסמך קורות חיים


מסמך קורות החיים הוא הכלי שיפתח בפניך את הדלת לראיון אישי.
קורות החיים הם ההזדמנות להציג בדרך משכנעת את הרקע המקצועי וההשכלתי שלך.
זאת - אם הם כתובים היטב ועונים לדרישותיו וציפיותיו של המעסיק.

אין דרך אחת נכונה לכתוב קורות חיים כשם שאין רק דרך אחת להציג את עצמך.

עליך להתאים את הנכתב בקורות החיים הן לעברך התעסוקתי והן למשרה המבוקשת.

מאחר והמסמך חשוב כדאי להתעמק בתכניו.

בסיועו של איש מקצוע בתחום תוכל לנסח את קורות החיים כך שיבליטו את כישוריך ויכולותיך בהתאם למשרה המבוקשת ויצניעו מידע שעלול להכשילך.

אתה מוזמן למרכז לייעוץ בבחירת מקצוע על מנת לנסח יחד עם אדם מקצועי את קורות חייך ובכך - להגביר את סיכוייך להיות מוזמן לראיון לעבודה.

ייעוץ בבחירת מקצוע הסבה מקצועית הכוונת חיילים משוחררים ייעוץ בבחירת לימודים או הכוונה ללימודים - אלו חלק מנושאי הייעוץ בהם מתמחה צוות המרכז לייעוץ בבחירת מקצוע. השלב בחיים בו אנו רוצים הסבה מקצועית או צעדים ראשונים של חייל משוחרר הנזקק להכוונת חיילים משוחררים - אלו שלבים בהם חשוב לקבל ייעוץ מקצועי, מאנשי מקצוע בעלי וותק וניסיון רב. ייעוץ נכון יכול בטווח הרחוק להיות ההבדל בין שגיאה ש"תבזבז" לנו עוד כמה שנים לבין בחירה נכונה, מותאמת אישית, המבוססת על מודלים ברורים כמו גם מפגשים אישיים כך שהייעוץ נעשה ממוקד ולאחר אבחון מקצועי מעמיק.
צוות המרכז לייעוץ בבחירת מקצוע זמין בכל עת לכל שאלה וישמח לענות על כל שאלה.תכני האתר בנושאי ייעוץ ו הכוונה מקצועית או הסבה מקצועית הניתנים על ידי המרכז מובאים על מנת להסביר קצת יותר את תהליך הייעוץ המקצועי ל הכוונה מקצועית או הסבה מקצועית. חשוב להדגיש כי ביחס למקובל, התהליך במרכז הנו קצר, וקולע למטרה כבר מהמפגש הראשון.
לימודי שיאצו
© כל הזכויות שמורות - המרכז לייעוץ בבחירת מקצוע